• Phuket

    Úchvatné scenérie, nádherné tropické západy slunce a teplé azurové moře, to vše na Vás čeká v nejoblíbenější plážové destinaci celé Asie. Úchvatné scenérie, nádherné tropické západy slunce a teplé azurové moře, to vše na Vás čeká v nejoblíbenější plážové destinaci celé Asie. Tento jedinečný ostrov nabízí nepřekonatelnou kombinaci dokonalých, hedvábně jemných bílých pláží s palmami a vřelé pohostinnosti. V okolí Phuketu se také nachází řada menších ostrovů, které jistě stojí za návštěvu.Jednou z nejoblíbenějších turistických destinacích na Phuketu jsou pláže Patong, Karon, Kata, Kata Noi a dále přes jižní cíp ostrova Nai Harn a Rawai.
  • 1

Noční život - pláž Patong, Phuket

Pulzující noční život Patongu spolehlivě přitahuje mnoho zvědavých návštěvníků každou noc. Je těžké odolat pokušení projít se po bulváru Soi Bangla s jeho magnetickou přitažlivostí. Tam se nachází srdce barové scény, kde o Vaši pozornost soutěží dívky, neónová světla a ohlušující hudba. Na malém prostoru plném akce, známém pod proslulým jménem “Bangla”, se tísní více než sto barů, od pivních (s dívčí společností), přes Go-Go bary po noční kluby a hospody. Jediným cílem tu je dobře se pobavit.

 

Pití

 

patongbeach2.jpgZákladem zábavy v Patongu je pivní bar, tedy jeden z nesčetných malých podniků namačkaných jeden vedle druhého v barových ulicích a vedlejších uličkách Patongu. Všechny zaměstnávají spoustu krásných hostesek, jejichž úkolem je různými prostředky přilákat zákazníky. Nejčastější taktikou je prostě stát přede dveřmi a každého, kdo jde kolem, oslovovat mantrou "Hello, welcome". Jakmile se ocitnete uvnitř baru, obklopí Vás tyto dívky a zahrnou Vás pozorností, jako byste byli Hugh Heffner. Budou Vás povzbuzovat, abyste si zahráli hry connect four nebo hammer-the-nail-into-the-block-of-wood. Pivní bary jsou v Patongu všudypřítomné, nikde nechybí, stačí se ponořit do jedné z mnoha postranních uliček v Bangle. K těm lepším patří The Point, Sharky Bar a Black Cat.

 

Tanec

 

tigerdisco.jpgV Patongu sídlí celá řada nočních klubů a diskoték, kde se ti, kdo mají taneční sklony, mohou pořádně vyřádit. Nehrají tu sice špičkoví DJs, ale podniky mají naplněné taneční parkety a spoustu energie. Vstupné do diskoték v Patongu je obvykle 100 bahtů, což je ve skutečnosti minimální konzumace, protože dostanete poukázku na jeden nápoj a ve většině klubů stojí 100 bahtů téměř všechny nápoje.

 

Tiger Disco se nachází na Soi Tiger, což je odbočka z Bangla Road. Tančí se tu téměř každou noc v týdnu a je tu často plno barových dívek “na volné noze”. Tai Pan leží na křižovatce ulic Bangla a Rat-U-Thit a je už dlouho oblíbenou party adresou v Patongu. Zákonem je nyní sice nařízena zavírací hodina 02:00, místo pokračování do východu slunce, rozjíždí to tu ale pořád, noc za nocí.

Vedle Tai Panu najdete Baya Beach, klidnější místo v tropickém stylu. V ulici vedoucí podél pláže sídlí Banana Disco, které je oblíbené mezi mladými lidmi díky dvoúrovňové taneční ploše a modernímu osvětlení. Dole je umístěn Banana Club, kde hrává živá hudba a každý týden vystupuje napodobitel Elvise. Na kopci, který se tyčí nad Patongem z jižní strany, leží Safari Club. To je hlavní podnik otevřený pozdě do noci. Patří k němu venkovní i vnitřní klub a oba jsou otevřeny až do rána.

Kabarety

simoncabaret1.jpgKdysi, když jste chtěli vidět chlapce, kteří předstírají, že jsou dívky, měli jste jen jednu možnost: Simon Cabaret. Byla to jedinečná zkušenost spojující kabaretní lesk, písně, tanec, komedii a promyšlenou scénografii. Něco takového se dalo vidět jen v Phuketu. Simon Cabaret byl první, v posledních letech se však vynořilo mnoho dalších kabaretů s “ladyboys”, jako je Sphinx, My Way Cabaret a Moulin Rose. Vystoupení, kostýmy a performeři jsou každým rokem extravagantnější, jak všechny podniky zvedají laťku a vyzývají ostatní, aby se jim vyrovnaly. Jedno však zůstává stejné: tohle neuvidíte nikde jinde než v Thajsku.

Kontakt

CZ Telefon: + 420 774 545 103

TH Telefon: + 66 899 269 589

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

TAT LICENSE NO. 14/00600

TOPlist

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete.

Čti více

 
 

Facebook