• Phuket

    Úchvatné scenérie, nádherné tropické západy slunce a teplé azurové moře, to vše na Vás čeká v nejoblíbenější plážové destinaci celé Asie. Úchvatné scenérie, nádherné tropické západy slunce a teplé azurové moře, to vše na Vás čeká v nejoblíbenější plážové destinaci celé Asie. Tento jedinečný ostrov nabízí nepřekonatelnou kombinaci dokonalých, hedvábně jemných bílých pláží s palmami a vřelé pohostinnosti. V okolí Phuketu se také nachází řada menších ostrovů, které jistě stojí za návštěvu.Jednou z nejoblíbenějších turistických destinacích na Phuketu jsou pláže Patong, Karon, Kata, Kata Noi a dále přes jižní cíp ostrova Nai Harn a Rawai.
  • 1

Noční život - pláž Karon, Phuket

Karon je méně hektické Patong, rodinné, přátelské a pro páry vhodné místo. Je vyhledáváno především díky proslulým pokrmům z mořských plodů, klasické thajské kuchyni a taneční zábavě. Pivní bary jsou koncentrovány na malém prostoru a nenajdete tu žádné diskotéky, ale pokud si budete potřebovat více povyrazit, Patong je pouhých 10 minut jízdy přes kopec na sever.

 

Hledáte-li rovnováhu mezi hlučností a uvolněností, Karon je tím pravým místem. Láká dost cizinců do pivních barů, ale není Mekkou party jako Patong. Rozmanitost prostředí je velkým plusem, protože v Karonu můžete být v příjemné hospůdce a nezaznamenáte, že vzrušující pivní bary jsou od vás pouhých deset metrů. Z klidného k pulzujícímu zábavou a zpět, ani ne půl bloku od sebe, je to tak. Připodobnění k sauně je na místě: dostat se do varu zábavy, pak se jít ochladit a poté se vrátit a bavit se dál.

Pití

karonbeachnight.jpgVýhodou nočního života v Karongu je koncentrace barů. Bary mají vysokou návštěvnost bez výrazného přičinění. Špatnou zprávou je, že po návštěvě několika míst, zjistíte, že je to skoro stejné! Není to špatné, ale pokud chcete prožít dlouhou a bujarou noc, pravděpodobně zamíříte přes kopec do Patongu. Noční život v Karongu je situován hlavně na Luang Poh Chuan Road a v menší míře pak na komplexu Aroona Karon . Obě tyto oblasti mají dostatek hospod a striptýzových klubů ke spokojenosti místních. Luang Poh Chuan má více trendy pubu, které obyvatelé západních měst dobře znají z domova.

 

Luang Poh Chuan Road je karonská obdoba Bangla Road v Patongu s barem soi na obou koncích, podobné místům jako Patong Soi Gonzo nebo Soi Crocodile, ale v menším rozsahu. Na západním konci (blíže k pláži) je soi ve tvaru písmene L s Black Cat na rohu. Další bary v oblasti jsou Nan , Hot Shot a Winner. Naleznete tu také boční uličky s několika obchody a restauracemi. Téměř všechny tyto bary mají kulečníky, které poskytují zábavu a rozptýlení, ale také možnost seznámení s dívkami ( „where you flom?“ 'odkud jsi?'). Za zmínku stojí i bary se smyslnou atmosférou. Tyto bary mají jména jako Amazon, Bikini Bar a Easy Bar.

 

Hledáte něco jiného než jednoduché pivní bary? Zavítejte do Karma Lounge na východním rohu ulice. Karma Lounge je trendy místo s živou hudbou. Milovníci kultury si přijdou na své v Nakonai Art Plaza, kde je malá kolonie lidí vyznávající bohémský život - kavárna a bar jsou samozřejmostí. Úhlopříčně naproti Karma Lounge láká k návštěvě příhodně pojmenovaný Farang-Bar (farang je thajské označení pro člověka ze Západu). Ve středu Luang Poh Chuan je krátká slepá ulička Bangla Plaza. Zatímco nic jako jeho Patong ekvivalentní, tato oblast má Harry Steakhouse, oblíbenou restauraci, stejně jako Sanook Sport Bar.

Kontakt

CZ Telefon: + 420 774 545 103

TH Telefon: + 66 899 269 589

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

TAT LICENSE NO. 14/00600

TOPlist

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete.

Čti více

 
 

Facebook