• Phuket

    Úchvatné scenérie, nádherné tropické západy slunce a teplé azurové moře, to vše na Vás čeká v nejoblíbenější plážové destinaci celé Asie. Úchvatné scenérie, nádherné tropické západy slunce a teplé azurové moře, to vše na Vás čeká v nejoblíbenější plážové destinaci celé Asie. Tento jedinečný ostrov nabízí nepřekonatelnou kombinaci dokonalých, hedvábně jemných bílých pláží s palmami a vřelé pohostinnosti. V okolí Phuketu se také nachází řada menších ostrovů, které jistě stojí za návštěvu.Jednou z nejoblíbenějších turistických destinacích na Phuketu jsou pláže Patong, Karon, Kata, Kata Noi a dále přes jižní cíp ostrova Nai Harn a Rawai.
  • 1

Phuket

phuket.jpgPhuket, největší thajský ostrov, se nachází v Andamanském moři jižně od pevninské části Thajska. Ostrov má hornatý charakter, hlavní pásmo hor se táhne na západě od ostrova v severojižním směru. Jižní část celého horského pásma Phuketu tvoří stejnojmenné hory, které jsou od Kra Isthmus vzáleny 440 km. Nejvyšším místem ostrova je Mai Thao Sip Song (Dvanáct rákosů) s 529 m n.m. Lesy, plantáže kaučukovníku a palem pokrývají 60 procent povrchu ostrova. Na západním pobřeží se nachází několik písčitých pláží, na východě jsou pláže často bahnité. Nedaleko nejjižnějšího cípu ostrova se nalézá Laem Promthep (Brahmův mys), oblíbené místo pro pozorování západu slunce.

Jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na Phuketu je pláž Patong. Tato rozsáhlá a snadno přístupná pláž, jejíž jméno lze přeložit jako‚ les plný banánových listů‘, se nachází v centrální části západního pobřeží. Díky intenzivnímu růstu v posledních letech se dnes právě zde nachází většina levných obchodů a center nočního života celého ostrova. Jižně od pláže Patong leží další turisticky navštěvované pláže: Karon, Kata, Kata Noi a dále přes jižní cíp ostrova Nai Harn a Rawai. Na sever od Patong se nacházejí pláže Kamala, Surin a Bang Tao. Všechny uvedené pláže jsou ve srovnání s Patong slaběji rozvinuté, proto je vyhledávají spíše rodiny a turisté, kteří dávají přednost klidnějšímu, méně zalidněnému prostředí.

V okolí Phuketu se nachází řada menších ostrovů. Na jihovýchodě, vzdálený jen krátkou jízdou lodí, leží ostrov Bon, který je vhodný pro šnorchlování, na jihu je několik korálových ostrovů, Similanské ostrovy leží severozápadně a ostrovy Phi Phi se nachází směrem na jihovýchod. Všechny zmíněné ostrovy jsou vhodným místem pro potápění.

Turistika

phuket2.jpgÚchvatné scenérie, nádherné tropické západy slunce a teplé azurové moře, to vše na Vás čeká v nejoblíbenější plážové destinaci celé Asie. Tento jedinečný ostrov nabízí nepřekonatelnou kombinaci dokonalých, hedvábně jemných bílých pláží s palmami, vřelé pohostinnosti a kvalitního ubytování! Ať už Vás láká prvotřídní potápění v Adamanském moři, golf na hřištích splňujících standard světových soutěží nebo vzrušující zážitky v tropickém pralese, Phuket je místem, kde si rozšíříte své obzory. Užijte si rychlou jízdu v závodním člunu během výletu k okolním ostrovům, nebo si vychutnejte poklidnou plavbu kolem tajemného zálivu Phang Nga. Nebo se jednoduše nechte pohltit pulsujícím nočním životem na plážích v Patongu. Je to požitek bez hranic!

Rodiče i děti, plážový lenoši i návštěvníci barů, novomanželé i důchodci: pro Vás všechny je Phuket tím, co hledáte. Tento kouzelný exotický ostrov uspokojí všechny chutě, nezasáhne hluboko do Vaší kapsy a zaručí Vám nezapomenutelnou a úsměvy naplněnou dovolenou v Thajsku.

Kontakt

CZ Telefon: + 420 774 545 103

TH Telefon: + 66 899 269 589

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

TAT LICENSE NO. 14/00600

TOPlist

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete.

Čti více

 
 

Facebook