• Pattaya

  Pattaya je předním plážovým letoviskem Thajska a každoročně přiláká více než 5 000 000 turistů z celého světa. Pattaya poskytuje na vysokém standartu hotely, restaurace, sportoviště, nákupní a zábavní centra, přiměřené ceny a široký výběr nedalekých turistických atrakcí. Pattaya je předním plážovým letoviskem Thajska a každoročně přiláká více než 5 000 000 turistů z celého světa. Pattaya poskytuje na vysokém standartu hotely, restaurace, sportoviště, nákupní a zábavní centra, přiměřené ceny a široký výběr nedalekých turistických atrakcí. Pattaya je nejen významným potápěčským centrem, ale také i rájem pro hráče golfu.Kolem Pattaya je mnoho malých ostrůvků, které Vás vybízejí k návštěvě díky svým krásným plážím, čisté vodě a korálovým útvarům.
 • 1

Golf v Thajsku, Pattaya

golfmap-pattaya.gifGolf v Thajsku je velice populárním sportem. Po celé zemi jsou stovky golfových hřišť nejvyšších standardů navržené a postavené nejlepšími světovými designéry. Thajsko se stalo zemí zaslíbenou pro všechny vyznavače golfu, kteří se sem každoročně vrací. Máme pro Vás připravenou mimořádnou nabídku ve městě Pattaya. Jedním z největších tajemství Pattaya je nepochybně kvalita a množství golfových hřišť v její blízkosti. Je zde celkem 21 hřišt světových standardů, která nejsou vzdálená více než hodinu jízdy. Mnohé z nich mají vlastní bazény, masážní salony, skvělé restaurace, šatny, tenisové kurty a mnoho dalších vymožeností, které oceníte.

Řečeno velmi prostě - golf v Pattaya se dá srovnat s jakoukoliv golfovou destinací na světě. Zde ale zaplatíte pouze zlomek ceny. Hřiště nabízejí skvělý zážitek pro golfisty všech úrovní a schopností.

Většina golfových hřišť je postavena dle světových standardů nejlepšími světovými architekty: Laem Chabang postavil Jack Nicidaus, Khao Kheow Pete Dye a St. Andrews Desmond Muirhead. Nick Faldo je podepsán dokonce pod 3 golfová hřiště v této oblasti.

A golfový boom v této části Thajska pokračuje. Poslední golfové hřiště, které otevřelo své brány v roce 2008 je Siam Plantation. Staví se i další 3 nová golfová hřiště, které budou otevřeny během roku 2009.

 

Zde jsou jen některá hřiště kolem letoviska Pattaya:

 • Great Lake Golf and Country Club
 • Khao Kheow Country Club
 • Laem Chabang Golf Course
 • Phoenix Golf Course
 • Siam Country Club
 • Eastern Star Golf Course
 • St. Andrews 2000
 • Burapha Golf Resort & Country Club
 • Plutaluang Golf Course

 

 

 

Ať už jste golfista s nízkým handicapem nebo absolutní začátečník, není lepší místo pro golf v exotické zemi než na skvělých golfových hřištích blízko Pattaya.

Golf v Thajsku

golfhristepattayabigPro více informací o golfu v Thajsku a o speciální golfové dovolené navštivte naše webové stránky www.golfthajsko.cz. Golf v Thajsku se dá srovnat s jakoukoliv golfovou destinací na světě. Zde ale zaplatíte pouze zlomek ceny.

Hřiště nabízejí skvělý zážitek pro golfisty všech úrovní a schopností.

 

Kontakt

CZ Telefon: + 420 774 545 103

TH Telefon: + 66 899 269 589

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

TAT LICENSE NO. 14/00600

TOPlist

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete.

Čti více

 
 

Facebook